Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Zadania:

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym
  • dbałość o najwyższą jakość realizowanych zadań

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.C+E ( z wpisem 95)
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat.C+E w ruchu międzynarodowym
  • aktualne orzeczenie lekarskie i badania psychologiczne
  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • mile widziane uprawnienia ADR

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • stabilne warunki zatrudnienia w cenionej na rynku firmie
  • nowoczesny tabor
  • wyjazdy głównie na obszar UE (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania)
  • szkolenia z ekonomicznej techniki jazdy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • refundację kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy)
  • dofinasowanie z ZFŚS (bony na święta oraz „wczasy pod gruszą”)

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: transbud-kadry@jasfbg.pl

Mechanik samochodowy

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i ciężarowych oraz innych środków transportu
  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, soboty jedna zmiana
    (pon. godz. 7-19, wt.-pt. godz. 6-14; 14-21; sobota godz. 6-14)

Wymagania:

  • wykształcenia minimum zawodowe kierunkowe,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z klientami oraz zespołem warsztatu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,
  • atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: administratorem danych jest TRANSBUD-KATOWICE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Kolejowa 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane będą przetwarzane przez okres 3 lat. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza obecnie obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będę profilowane. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane kontaktowe w sprawie ochrony danych osobowych: ochronadanych@transbud-katowice.com.pl