Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Transbud Sp. z o.o. poszukuje doświadczonych kierowców międzynarodowych z kategorią C+E.
Nasza firma specjalizuje się w spedycji i transporcie towarów na terenie całej Europy, zapewniając
wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

Obowiązki:

  •  kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa (typu plandeka) w ruchu międzynarodowym na
    obszarze UE (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, Francja, Szwajcaria)
  • nadzór nad dokumentacją związaną z transportem
  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  • dbanie o bezpieczeństwo przewożonego ładunku
  • realizacja powierzonych zadań z najwyższą starannością

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E (z wpisem 95)
  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • aktualne orzeczenie lekarskie i badania psychologiczne
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym
  • odpowiedzialność, profesjonalne podejście do obowiązków oraz motywacja do pracy
  • mile widziane uprawnienia ADR

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 11.000 zł netto), adekwatne do doświadczenia i wyników
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę w renomowanej na rynku firmie
  • nowoczesny tabor (do 3 lat), ciągniki marki: VOLVO, MAN, Mercedes, DAF
  • refundację kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy)
  • szkolenia z ekonomicznej techniki jazdy
  • dofinasowanie z ZFŚS (bony na święta oraz „wczasy pod gruszą”)
  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 506 011 565